نتایج جستجو برای عبارت :

5روز

تفلیس هوایی28 اذر4 شب 5روزتابان ایر
like3*...................1870batoni3*..................1810satori3*........................1980vanilla sky3*.................2090new star4*......................2300primavera4*.......................2470l plaza4*....................2640iveria4*....................2980perference5*...............4475wyndham grand5*...............5610biltmore5*......................5830radisson5*..............................6000
✅برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.
☎️021-88762762✅برای تماس در ساعات غیر اداری با شماره زیر تماس بگیرید.☎️021-88759777@arnikaseir
5 روز تعطیلیم دبیرمون میگفت بعد عید باید بیاین ماهم کلی دعوا کردیم گفتیم نمیایم ک برا کنکور بخونیم...
اونم میگفت الان برنامه اونجارو بخونین...یکی نیس بگه اخه الان ادم حس درس خوندن دارههههههههههههههههه؟!!!!!!!!!!!
اومدو کرونا گرفتیم مردیم بعد چع کنیم؟
تعرفه های تبلیغات  
     بسم الله الرحمن الرحیم   
  'به نام خداوند بخشنده مهربان' 
قوانین و هزینه های ثبت تبلیغات :
✔️ثبت کانال:
۱
-دارای محتویات اخلاقی و اسلامی باشد.
۲-دارای اعضا ۴۵± باشد.
۳-پست های آن از کم ۴۰ بازدید بخورد. 
〰پیکج شماره ۱
۱-ثبت کانال ۷روزه در وبلاگ ،۳۵۰۰تومان +۲روز جایزه ‌=در کل ۹روز 
〰پکیج شماره ۲
۱-ثبت کانال ۱۵روزِ در وبلاگ ،۶۵۰۰تومــان +۲روز ثبت رایگان در کانال =در کل ۱۵روز وبلاگ و ۲روز کانال(رایگان) 
〰پیج شماره ۳
امروز دوباره وقت رفتنته 
نمیدونم چرا همیشه این موقع ها دلم میگیره
درسته تو یه شهر تو فاصله ۲۰۰یا۳۰۰کیلومتری هم باشیم نمیبینیم همو تو شهر دیگه ام باشیم باز همو نمیبینیم 
ولی حال من خیییلی فرق میکنه....
چی میگم خودمم نمیفهمم
حالا هرچی
مواظب خودت باش....

خیلی خواستم بفرستم
ولی دیگه نه بسه دیگه
چقدر میخوای بفهمونی که خسته شدی و من خودمو بزنم به نفهمی
بسه واقعا
خوش باشی
برای اخذ ویزای کشور عمان به دوصورت میتوانید عمل کنید:۱.قبل از سفر به عمان بصورت الکترونیکی از طریق آژانس ها و دفاتر گردشگری:مدارک مورد نیاز تصویر پاسپورت و یک قطعه عکس پرداخت هزینه مدت زمان صدور :۳ الی ۵روز کاری۲.هنگام ورود به کشور عمان در فرودگاه مقصدبا اخذ بلیط و سفر به عمان(شهر مسقط)در فرودگاه با ارائه بلیط و پاسپورت میتوانید ویزای ده روزه و یا یکماهه با پرداخت هزینه دریافت کنبدمنوط به تمکن مالی به ازای هر روز اقامت ۵۰دلار ویزای اخذ شده ق
یا خالق... 
امروز روزیه که خدا مقرر کرد من زمینی شوم، روزیست که خداوند متعال از روح خود‌ش در من دمید.... مبارک با‌شد این روز برای من... 
به قول امروزی ها  "تولد-م- مبارک»
روز تولدم پر از حس های متناقضم... خوشحالی، ناراحتی، هیجان...از این من ناراضی نیستم که اگر باشم ناشکریست ولی راضی هم نیستم... باید همچنان سعی و تلا‌ش کرد ان شاالله... 

پ. ن۱: علیرضا میگوید :" من این جشن تولد گرفتن و خوشحالی وازاین مباحث قبول ندارم، اتفاقا ادم باید ناراحت باشه، یکسال
♦️خلاصه ای از گزارش مجله جاما در موردعلائم 138 بیمار مبتلا به #کرونا ویروس :
علائم شایع در شروع بیماری: 1️⃣تب 99% 2️⃣خستگی70% 3️⃣سرفه خشک 60%4️⃣تنگی نفس در ابتدا 30%  5️⃣ اسهال و تهوع در 10% موارد 1 تا2 روز قبل از تب و شروع تنگی نفس خودش را نشان میدهد لذا به علائم گوارشی توجه شود .
♦️شایع ترین علائم آزمایشگاهی: ⬇️wbcکاهش لنفوسیت ها⬆️PTافزایش⬆️LDH افزایش
♦️41% موارد ابتلا در بیمارستان صورت گرفته است.♦️از زمان شروع اولین علائم تا بروز تنگی نفس مع
نم نم بارون هست
منم تازه بیدار شدم و تنهام
جزوه هامو برداشتم میخوام برای میانترم بخونم
اما حسی ندارم چون روز سختی داشتم بهتره بگم روزای سخت
هنوز به این فکر میکنم و باید بگم ایشون اسمم به استاد گفته!
از این ناراحتم اگه من یه عکس رو خراب کنم سرانه عکس دانشگاه به فنا میره درصورتی اگه عکس  استادlong شه ایرادی نداره
از این ناراحتم بعد از 5روز هنوز هیچی یاد نگرفتم حس میکنم اونایی خوب شدن شانسی بوده
از اون دوتا95ایی که باهامون بودن این دو روز متنفرم(یج
من اون شبی که بخاطر آفت دهانی عجیب و غریب و وحشتناکم که به هیچ درمانی جواب نمیداد و دکتر بهم گفت آفت عجیبیه و احتمالا باید بیوپسی بشه،با حالت تهوع از شدت اضطراب برگشتم خونه و با چهارصدتا تست عقب افتاده ی ریه مواجه شدم که بخاطر دکتر رفتن نتونسته بودم بزنمشون.اون شب رفتم تو اتاقم و یک نفس اون چهارصدتا تست رو زدم و ساعت کرنومتر رو به 12ساعت که حداقل درس خوندنمه رسوندم،بعد با خیال راحت اومدم بیرون و شروع کردم گریه کردن و سادات هم پا به پام گریه کرد
 این روزها که تورنمنت ویمبلدون 2019 به نیمه نهایی رسیده است، به طور اتفاقی در حال مطالعه کتاب " این هم مثالی دیگر، چهار جستار از حقایق زندگی رومزه/ نوشته دیوید فاستر والاس/ ترجمه بسیار خوب معین فرخی/ نشر اطراف " بودم. اخرین جستار این کتاب درباره موشکافی والاس از سبک بازی راجر فدرر است و بسیار زیاد روایت او دلنشین و جذاب است؛ خصوصا اگر صبح مقاله اش را بخوانی و عصر بازی فدرر را تماشا کنی. 
کتاب شامل 4 جستار( همان essay) است؛ به ترتیب با عنوان های:- آب ای
سه سال پیش همچین شبی این رو نوشته بودم
کاملا شبش توی ذهنمه
درحالی که برای اولین به خودم جرات حذف دادم
هممون از غول بزرگ جنینی که فقط3 جلسه تشکیل شد و قرار بود هرچی توی 9ماه رخ میده رو خودمون بخونیم میترسیدیم
بافتی که هنوز درک نکردم که چرا اون حجم زیادش رو برای ترم یک گذاشته بودن در شرایطی که میتونستن بین 3ترم اول به طور عادلانه تقسیم بندیش کنن
اون شب رو یادم نمیره که بافت جعفر دستم بود رو هی ورق میزدم و میدیدم ای دل غافل اینا رو که یادم نیس!
جنین
خلاصه ای از گزارش مجله جاما در موردعلائم 138 بیمار مبتلا به #کرونا ویروس :

علائم شایع در شروع بیماری:
1️⃣تب 99%
2️⃣خستگی70%
3️⃣سرفه خشک 60%
4️⃣تنگی نفس در ابتدا 30% 
5️⃣ اسهال و تهوع در 10% موارد 1 تا2 روز قبل از تب و شروع تنگی نفس خودش را نشان میدهد لذا به علائم گوارشی توجه شود .

♦️شایع ترین علائم آزمایشگاهی:
⬇️wbcکاهش لنفوسیت ها
⬆️PTافزایش
⬆️LDH افزایش

♦️41% موارد ابتلا در بیمارستان صورت گرفته است.
♦️از زمان شروع اولین علائم تا بروز تنگی
#ابخورک چیست؟
با سلام خدمت همه دوستان گرامی
در فصل سرد هستیم که یک بیماری بین بیشتر کبوتر ها مشترک هست و دوستان و کبوتر دارها اونو به اسم ابخورک میشناسن که گاها باعث تلف شدن کبوتر هم میشود.اما نام اصلی ابخورک چیست؟
کوکسیدوز
کوکسیدیوز یک بیماری انگلی به شدت مسری مربوط به مجاری روده ای طیور  می باشد.
 برخی از علائم ابتلا به این بیماری عبارتند از: مدفوع ابکی سبز و یا گچی یا قرمز رنگ که در بیشتر طیور همراه اسهال خونی است ولی کبوتر معمولا اسهال خو
مقایسه سال دوازدهم هنرستان و پیش دانشگاهی هنر (مقایسه نظام قدیم و جدید هنرستان):
یکی از دغدغه های اصلی هنرستانی های سال یازدهم که امسال به سال دوازدهم می روند، نگرانی از ناشناخته های نظام آموزشی برای برگزاری اولین دوره سال دوازدهم در کشور و ضوابط و قوانین جدید هست که همزمان با خود هنرجویان ساخته شده و اطلاع رسانی های آنها معمولاً تا از شورای عالی به اداره کل آموزش و پرورش و بعد به آموزش و پرورش مناطق مختلف و در نهایت به هنرستان ها و خانواده ه
کنکور در ایران یک غول است که همیشه به همراه یک قیف تعریف می شود. امتحانیست که سرنوشت انسان ها را تغییر می دهد. اما علاوه بر سختی هایی که برای داوطلبین وجود دارد، سختی هایی نیز برای برگزار کنندگان آن و طراحان سوال وجود دارد. در این امتحان که سوال های سخت و آسان طرح می شود. اگر روش صحیح مطالعه را بدانید خواهید توانست خیلی راحت از سد کنکور بگذرید . روش صحیح مطالعه و در کل رفتار مناسب در یک ماه آخر کنکور دغدغه ی بسیاری از داوطلبان میباشد. در این مقال
پزشکان دو تیم استقلال و پرسپولیس در مورد از سرگیری مسابقات لیگ نوزدهم به مناظره با هم پرداختند.
بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، موضوع آغاز تمرینات لیگ برتری و از سرگیری بازی‌های باقیمانده فصل نوزدهم لیگ برتر این روزها به دلیل مسائل پزشکی و بهداشتی واکنش‌های مختلفی را در جامعه فوتبال کشورمان به همراه داشته است.
دکتر ستوده پزشک تیم استقلال در مورد اینکه چرا برخی تیم‌ها اصرار به از سرگیری مسا

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها